Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /nfsmnt/hosting2_2/f/e/fea0beb4-ff04-4dfe-a8d9-a61f498edf3c/rs-design.sk/redirect/carovnyohen_sk/admin/connect.php on line 2
O nás | Čarovný oheň

O nás

Čarovný oheň je projektom spoločnosti PROTEUS s.r.o. Predstaviť našim klientom bioetanolové krby od exkluzívneho výrobcu, akým je portugalská firma GlammFIRE si podľa nás zaslúži samostatný prístup.

Z tohto dôvodu sme pripravili malý showroom pre našich klientov. Vidieť raz naživo je vždy lepšie ako sto krát o krbe počuť. Pozrite si virtuálnu prehliadku našich krbov alebo navštívte náš showroom v DIZAJNOM CENTRE PODLÁH.

Čarovný oheň ponúka širokú paletu bieotenolových dekoratívnych krbov aplikovateľných na stenu aj podlahu. Dekoratívne stenové krby sú vybavené tak, aby boli ľahko inštalované a upevnené, podlahové dekoratívne krby nepotrebujú žiadnu inštaláciu pri ich umiestnení na podlahe. Výhodou podlahových krbov je možnosť ich presunu na podlahe a niektoré sú vybavené aj kolieskami na jednoduchú manipuláciu.

Samostatnými skupinami sú do steny zabudovateľné bioetenalové krby GLAMMBOX a elektrické krby – VODNÁ PARA, LEDS TFT/LCD.

Pozrite si galériu našich dekoratívnych biotenolových a elektrických krbov.

Ak sa chcete niečo dozvedieť nielen o krboch alebo bioetanole, prezrite si FAQ alebo nás priamo kontaktujte.

 

O firme GlammFire

Portugalská firma GlammFire bola založená 13. Septembra 2008, v meste Moncao s cieľom rozvoja a výroby inovatívnych vykurovacích a dekoratívnych telies. Odhodlanie spoločnosti dosiahnuť vyššiu účinnosť a rozdielnosť vytvorila jedinečné produkty rešpektujúce záväzky k ekológii. Tieto produkty sú zosobnené v každom detaili našich dekoratívnych krbov.

Okrem toho, že GlammFire je priekopníkom vo svojom sektore v Portugalsku, firma smeruje svoje výrobky na súčasný dynamický globálny trh, prezentovaním toho najlepšieho z portugalského dizajnu.

Pri vývoji a výrobe firma GlammFire dodržiava všetky normy a kvalitatívne štandardy v súlade s ISO 9001:2008 (Systém manažérstva kvality) a ISO 14001:2004 (Systém environmentálneho manažérstva). Pre firmu je nadovšetko potrebná dôvera zákazníkov pri plnom rešpektovaní životného prostredia. Prestíž a pevný postoj robia z firmy GlammFire prvú spoločnosť vo svete v bioetanolovom sektore, ktorá dosiahla vyššie uvedenú dvojitú certifikáciu.

 

Bezpečnosť - kvalita a enviromentálna politika

Už od začiatku svojej existencie, GlammFire vyvíja a kumuluje skúsenosti, ktoré zaručujú vysokú kvalitu produktov pre zákazníkov a zároveň v súlade so stratégiou rozvoja integrujúcou ochranu životného prostredia..

Z dôvodu absolútnej oddanosti k vysokej kvalite a ekologickejším krbom vedenie spoločnosti GlammFire považuje nasledovné ciele za manuál pre svoje aktivity:

  1. Dizajn a inovácia
  2. Spokojnosť zákazníka
  3. Kvalita produktu
  4. Ochrana životného prostredi


GlammFire si uvedomuje environmentálne problémy a preto realizuje množstvo opatrení vo využívaní energetických zdrojov, redukcii emisií a adekvátneho manažmentu odpadu.

GlammFire dodržiava zákony a smernice v oblasti ochrany životného prostredia. Zároveň sa zameriava na neustále zlepšovanie Manažmentu kvality a Environmentálneho systému.
 

Normy a certifikáty - vysoko certifikované dekoratívne krby

Bioetanolové dekoratívne krby

Certifikát v Manažmente kvality a Systéme environmentálneho manažérstva je vydaný v súlade so štandardmi  ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004. Spoločnosť Glammfire dodržiava pri vývoji a výroby postupy, ktoré zabezpečujú dôveru zákazníkov a rešpektujú požiadavky životného prostredia.


Mechanické horáky – DIN 4734

Všetky naše horáky sú vyrobené v súlade s nemeckou normou DIN 4734


Elektrické dekoratívne krby

Naše elektrické dekoratívne krby sú vyrobené súlade s Európskymi bezpečnostnými štandardmi EN60335-2-30 a Európskymi štandardmi pre elektromagnetickú kompatibilitu (EMC) EN55014, EN60555-2 a EN60555-3

Tieto normy pokrývajú základné požiadavky smerní ES 2006/95/EC a 2004/108/EC.


Záruka

Bioetanolové dekoratívne krby - 24 mesiacov

- Všetky bioetanolové dekoratívne krby a horáky majú záruku na výrobné chyby a chybné prevedenie na obdobie 2 rokov od dátumu zakúpenia tovaru;
- Záruka sa nevzťahuje na výmenu skla, ktorého životnosť nevieme stanoviť;
- Doba záruky začína plynúť dňom zakúpenia výrobku a je neprenosná;
- Všetky opravy musia byť vykonané autorizovaným technikom, nesmú byť použité iné náhradné diely ako dodané výrobcom

 

Elektrické dekoratívne krby - 24 mesiacov

- Všetky naše elektrické dekoratívne krby majú záruku na výrobné chyby a chybné prevedenie na obdobie 3 roky od dátumu zakúpenia výrobku;
- Záruka sa nevzťahuje na batérie, ktorých životnosť nevieme stanoviť;
- Doba záruky začína plynúť dňom zakúpenia výrobku a je neprenosná;
- Záruka 2 roky je v zmysle základných práv na záruku;
- Všetky opravy musia byť vykonané autorizovaným technikom, nesmú byť použité iné náhradné diely ako dodané výrobcom.