Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /nfsmnt/hosting2_2/f/e/fea0beb4-ff04-4dfe-a8d9-a61f498edf3c/rs-design.sk/redirect/carovnyohen_sk/admin/connect.php on line 2
Inšpirácie | Čarovný oheň

Inšpirácie

Ak by ste potrebovali načerpať inšpiráciu pre váš domov, záhradu, hotel, reštauráciu alebo bar, pozrite si www.proteustrade.sk alebo klikinite priamo na obrázok.

Sú to súčasti vášho životného priestoru, ktoré vám spohodlnia život a reprezentujú váš životný štýl a vašu osobnosť.

 

Proteus bazény

Exkluzívne bazény sú určené pre všetkých milovníkov luxusu a výnimočného vkusu, prejavujúceho radosť zo života a vedia oceniť neskutočnú kvalitu zosobnenú v nekonečných možnostiach dizajnu a príslušenstva talianskych skutočne dokonalých bazénov.
Zistite viac o Proteus bazénoch


ProteusProteusProteus


A. di Arcobaleno

Prestrešenia nielen bazéna alebo zimnej záhrady systémom, ktorý nepotrebuje žiadne koľajničky, výborne vyzerá a je zárukou kvality. Ten správny rozmer, výšku aj tvar učite nájdete. Nikdy nezakopnete!
Zistite viac o možnosti prekrytia bazénov

 

A. di ArcobalenoA. di ArcobalenoA. di Arcobaleno


MYYOUR

Pre vašu záhradu aj interiér, reštauráciu, alebo bar je potrebné mať pohodlné a ergonomické sedenie, stoly, ležadlá a iné doplnky, ktoré už pri letmom pohľade prezentujú vašu odlišnosť a cit pre luxus.
Zistite viac o produktoch MyYour 

MYYOURMYYOURMYYOUR


PANDOMO

  • Pandomo predstavuje produkt, ktorý využijete v celom vašom domove. Luxusné, nádherné a kvalitné podlahy  a steny pre váš životný priestor.


Zistite viac o Pandomo

PANDOMOPANDOMOPANDOMO


Firedesign

Niečo pre doplnenie vášho exteriériu vám ponúkne Firedesign: luxusné exteriérové kuchyne, ktoré vás nadchnú a očaria.

FIREDESIGNFiredesignFiredesign